Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 931 až 940 z celkem 2414 článků.

Derby sokolů pro Vinohrady! SKV zdolalo Pardubice a je na 10. místě tabulky

Důležitý zápas 25. kola Tipsport Superligy Vinohrady úspěšné zvládly. Pardubický Sokol porazily 5:1, posunuly se na 10. příčku o bod před Českou Lípu a situaci mají před závěrečným kolem ve svých rukou. Zisk 10. místa po základní části by přitom znamenal jistotu udržení v nejvyšší soutěži. Dvěma góly se na kýžené výhře podílel útočník Jan Svoboda.

Nedělní večer bude patřit derby Sokolů. Do Rieger arény přijedou Pardubice

Duel 25. kola Tipsport Superligy obstará v neděli od 17 hodin duel Vinohrad s pardubickým Sokolem. Oba týmy se na půdě Rieger aréně střetnou v nejvyšší soutěži po třech letech. Naposledy se setkaly v 1. kole play down v sezoně 2015/2016. Oběma celkům půjde o hodně, ve hře je šance na zisk 10. příčky znamenající záchranu.

Marian Jelínek: Musíme mít vůli vyhrát a obětovat se pro tým

První třetina v Liberci Marianu Jelínkovi i celému SKV vyšla. Obránce Vinohrad zaznamenal dva body a sokolové vedli po 20 minutách 3:0. Jenže pak se domácí nadechli k obratu a nakonec slavili v pondělním televizním utkání vítězství 6:5. Vysoký zadák už vyhlíží poslední dva duely základní části, které rozhodnou o dalším osudu sokolů.

Ani slibné vedení 3:0 k výhře nevedlo. Vinohrady prohrály v Liberci 5:6

Sokolové měli televizní utkání v Liberci rozehrané skvěle. Po brankách Gregora, Jelínka a Zbyňka Stuchlíka vedli po první třetině 3:0. Jenže pak se soupeř vzpamatoval a začal postupně otáčet skóre. Vinohradští definitivně ztratili zápas ve třetí části. Liberec tak nakonec ovládl dohrávku 24. kola Tipsport Superligy 6:5.

Elévky odehrály už třetí turnaj v roce 2019!

V sobotu 9. února odehrály naše elévky v tomto roce již svůj třetí turnaj. Po domácím pořádání na Sokole a minulém výjezdu do Boleslavi jsme hráli v tělocvičně sokola Michle. Vlivem jarních prázdnin jsme měli několik omluvenek, z hráček základní sestavy ale nechyběl skoro nikdo.