Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 191 až 200 z celkem 355 článků.

Herbadent ukázal převahu, Ladies opět bez bodu

Ladies se představily na hřišti Herbadentu, který aktuálně okupuje druhou příčku, a se zlou se potázaly. Byl znát rozdíl ve hře obou týmů a celek z Jižního města neochvějně kráčel za vítězstvím. Nakonec se radoval z výhry 13:1 a je tedy nad slunce jasné, že sokolky čeká ještě dlouhá cesta do play

Ladies se v neděli střetnou s Ostravou

Extraliga žen rychlým tempem spěje dál. V neděli se v Riegrových sadech představí další celek z Moravy. Do sokolovny přijede ostravské FBC. Utkání se uskuteční od 16 hodin.

Ladies znovu přemoženy, body brala Olomouc

V sobotu vyzvaly sokolky na domácí půdě oblíbeného soupeře z Olomouce. Duel se ze začátku vyvíjel pro domácí dobře, ještě třináct minut před koncem sokolky vedly. Jenomže Olomouc pak čtyřmi góly zvrátila vývoj zápasu a Vinohradům zbyly jen oči pro pláč.

Pohárové drama v prodloužení rozhodla Honzová!

Nebyla to dech beroucí jízda, přesto se sokolky po dvou neúspěšných pokusech z minulých let konečně radují z postupu. V Poháru České pojišťovny prošly přes první vyřazovací kolo, když ve Stochově porazily Nové Strašecí 4:3 v prodloužení. Mohou se tak radovat z účasti mezi 16 nejlepšími.

Rekordmanka Macurová: Po jednom zápase mě pochválil Dan Folta

O rekordu nevěděla. O to větší bylo její překvapení po zápase, když přišli zástupci SKV a Vítkovic s květinou a dortem. Bývalá kapitánka reprezentace Zuzana Macurová se stala rekordmankou v počtu startů v základní části extraligy žen. A s námi se podělila o pár zážitků ze své bohaté kariéry.

Kristýna Jarešová: Doufám, že ukážeme, co v nás je!

V létě opustila Bohemians a na hostování zamířila do Vinohrad. Kristýna Jarešová rozšířila početnou skupinu hráček SKV, které dříve působily u „klokanů“. Přestože nepatří mezi starší hráčky, extraligu už hraje od roku 2012. A nyní se těší na výzvu v podobě angažmá v Riegrových sadech.

Ladies vedly nad Elite už 3:0, přesto prohrály v prodloužení

Vinohrady sice vybojovaly na půdě Elite první bod v novém ročníku extraligy žen, v utkání však pomýšlely na vítězství. Už v osmé minutě totiž vedly 3:0 a vedení si udržovaly až do třetí třetiny. Nakonec berou pouze bod za prohru 4:5 v prodloužení.