Po uklidnění atmosféry vánočních svátků a novoročních oslav se Bičizz v tomto kalendářním roce vydaly na svůj vůbec nejdelší výlet sezony, do Zruče nad Sázavou.

Lukáš Gregor: Letos máme silnější tým!

Dvaadvacetiletý útočník Lukáš Gregor kroutí na Vinohradech už svou čtvrtou sezonu. Zažil postup z 1. ligy i loňskou cestu za záchranou. Letos patří k největším tahounům týmu a v první lajně si užívá spolupráce se šikovnými bratry Stuchlíky. „Trenér si ale občas musí rvát vlasy,“ směje se mladý út

Ladies zabraly! Jičín porazily 6:5 v prodloužení

Vinohrady si poprvé v novém roce připsaly body! Na domácí půdě přetlačily Jičín 6:5 po prodloužení. Přitom to ale s Ladies nevypadalo dobře, po první třetině prohrávaly už 0:3. Pak se ovšem jejich výkon zvedl a zápas nakonec dovedly do vítězného konce.

Ladies se doma utkají s Jičínem

Už 16. zápas v základní části extraligy žen dnes odehrají naše ženy. Na domácí půdě vyzvou celek z Jičína, který dokázaly v prvním vzájemném utkání porazit 4:3. Utkání začíná v 17 hodin.