Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1691 až 1700 z celkem 2415 článků.

Tatran přehrál Vinohrady 9:2

Ani Ladies nedokázaly vyzrát na střešovický Tatran a den po porážce mužů i ony Střešovicím podlehly. Dohrávku 14. kola výrazně ovlivnila první minuta zápasu. Už ve 37. sekundě totiž SKV prohrávalo 0:2.

Vinohrady před 482 diváky nestačily na Tatran

Televizní utkání sokolům nevyšlo. Na domácí půdě podlehli střešovickému Tatranu 3:11 a s deseti body zůstávají na 11. místě superligy. O osudu utkání rozhodla zejména nevydařená úvodní dvacetiminutovka zápasu.

Ladies ztratily zápas s Libercem

V sobotu v podvečer se v Rieger aréně schylovalo k velké slávě. Ženské áčko v polovině druhé třetiny vedlo nad severočeským celkem z Liberce dokonce 4:1 a fanoušci věřili ve vítězství.

Vysoká prohra s Pardubicemi

V sokolském derby si připsaly další body Pardubice. Výhrou 7:1 tak perníkáři oslavili dvacetileté výročí svého klubu.

Muži vycestují do Pardubic, ženy doma vyzvou Liberec

Vánoční prázdniny jsou fuč a naše elitní týmy odehrají svá první utkání v novém roce. Zatímco muži budou v pátek ke svému zápasu cestovat na půdu Pardubic, ženy v sobotu večer vyzvou na domácím hřišti Liberec.