Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 171 až 180 z celkem 355 článků.

Chodov v poklidu přejel Vinohrady

Ladies nastoupily k zápasu s Chodovem netradičně ve středu a možná je to dobře, protože alespoň svým fanouškům nezkazily víkend. Ostudným výkonem především ve třetí třetině (0:8!) si opět zapsaly do statistik nepěkný výsledek 2:13 a nepředvedly prakticky žádné zlepšení před play down.

V Brně rozhodla třetí třetina

Ladies jely do Brna nabuzené. Po listopadovém výprasku na domácí půde v poměru 3:9, mělo SKV Brnu co vracet. Bohužel vinou zkouškového a zimního období k zápasu nastoupilo pouze 11 statečných hráček do pole a 2 gólmanky. A ani tentokráte nedokázala děvčata prohru odvrátit.

Ladies zklamaly i s Pantherkami

Zápas, který sliboval hodně a přinesl tak málo. Ladies v neděli nastoupily proti předposlednímu týmu extraligy Panthers Praha a stejně jako v prvním vzájemném duelu se se zlou potázaly. Na domácí půdě se nedokázaly za celý zápas zkoncentrovat a dovolily tak soupeři radost z ušmudlané výhry 5:2.

Ladies začaly rok 2017 vysokou prohrou

V prvním letošním zápase na Ladies čekalo těžké zimní probuzení po vánoční pauze. Herbadent se se svými soupeři nemazlil a dalo by se říci, že nadělil domácím ledovou sprchu. Po první třetině si vytvořily hostující hráčky pohodový náskok a zbylé 2 třetiny zápas už jen dohrávaly.

Ladies doma vyzvou sedminásobného mistra

Ladies odehrají svůj první zápas v kalendářním roce 2017 proti sedminásobným šampionkám České republiky! V domácím prostředí vyzvou Herbadent. Duel 16. kola extraligy žen odstartuje v neděli od 18 hodin ve vinohradské Rieger aréně.

Deja vu s Ostravou – Ladies v přestřelce opět neúspěšné

Odveta s Ostravou dopadla téměř stejně jako první vzájemný duel. Utkání plné gólů, hra nahoru dolu, slibná první třetina, naprostý zmar ve druhé (0:6) a stahování manka ve třetí. Výsledek 6:11 a další smutný konec zápasu, kde bylo reálné brát body. Ladies před Vánoci i nadále tápou na dně tabulky

Ladies body z Olomouce nepřivezly

Klasika. Tímto jediným slovem by se dal popsat zápas mezi SKV a Olomoucí. Očekával se boj o body mezi posledním a předposledním týmem tabulky. Boj to také byl a pro oko diváka velice napínavý. Ladies dokázaly otočit nepříznivé skóre ve svůj prospěch, ale do vítězného konce už to dovést nezvládly.

ELITE si po boji odvezlo všechny body

Dal se očekávát velice vyrovnaný zápas. Ladies v předchozím zápase s ELITE prohrály v prodloužení, kdy po první třetině vedly 3:0. Tentokrát se role téměř totožně prohodily. ELITE na začátku třetí třetiny odskočily na vedení 3:0 a pak se najednou Vinohrady rozehrály a 4 góly se dostaly do vedení.