Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 321 až 330 z celkem 355 článků.

SKV ve čtvrtek vyzve reprezentaci Kanady

Ženský tým Vinohrad se ve čtvrtek v atraktivním měření sil střetne s reprezentačním výběrem Kanady, který do Česka míří kvůli blížícímu se světovému šampionátu. Zápas začíná v 19 hodin ve vinohradské sokolovně.

Ženy utrpěly na domácí půdě debakl

Na Vinohradech padl rekordní počet gólů za jednu třetinu a zasloužil se o to tým Bohemians. Naše ženy však dokázaly holky z Bohemky ve druhé třetině přehrát, na víc jim ale bohužel nezby

Extraligové ženy opět bez bodu

Vinohradské ženy opět nedokázaly zužitkovat výhodu domácího prostředí a tři body si tentokráte odváží Židenice. Zápas, totožně jako v pátek, rozhodla velmi nevydařená první třetina.

Elite si z Vinohrad odváží tři body

Vinohrady nezvítězily ani ve svém čtvrtém domácím utkání a v derby prohrály s Elite Praha 3:6. O výsledku hodně napověděla nepovedená první třetina, ve které hostující celek odskočil o dvě branky.

Do boje! Ženy čeká domácí dvojzápas

Už dnes od 20 hodin se náš elitní ženský tým střetne v rámci 6. kola extraligy žen s pražským Elite. V neděli pak svěřenkyně Petra Jirgese a Jiřího Kysela vyzvou v dalším domácím duelu brněnské Židenice.